Працювала комісія з обчислення стажу

Дата: 10.11.2017 15:25

Фото без описуВідповідно до плану роботи виконавчих органів Чемеровецької селищної ради відбулось засідання комісії по обчисленню стажу та визначенню розміру щомісячної надбавки до посадового окладу за вислугу років для посадових осіб Чемеровецької селищної ради. За результатами проведеної перевірки трудових книжок та постійного контролю щодо вислуги років, кадровик Оксана Собіщанська запропонувала на розгляд членів комісії питання обчислення стажу  по двох працівниках. Усі пропоновані питання порядку денного детально вивчили та прийняли відповідні рішення. Відповідно до запротокольованих рішень комісії, виявлені зміни у трудовому стажі будуть враховані при виплаті надбавки  за вислугу років.