Нестандартні підходи заохочують до читання

Дата: 25.07.2017 15:25

З метою заохочення дітей до читання в період літніх канікул працівники Чемеровецької бібліотеки організували літературну подорож з улюбленою героїнею: «Меррі Попінс запрошує в казку» . Читальна зала  книгозбірні перетворилася в справжній заповідник казок. Організатори заохотили діток цікавими казковими квестами, загадками, в «Крамниці чарівних предметів» юні читачі знаходили господарів «чарівних» речей, а підказками служили книги казок. Учні показали свій інтелект, увагу, кмітливість, мислення та ерудицію в конкурсах «Музична скринька»», «Казковий переполох», «Казка навпаки», взяли активну участь у літературній вікторині  «Тест на знання казок», відповідали на запитання відео-вікторини  «Казкове асорті». Вірні друзі книги справились з усіма завданнями, які їм запропонували.