Відбулась передсвяткова толока

Дата: 10.04.2017 15:29

Анонсована Чемеровецькою селищною радою загальна толока з підготовки до Великодня 8 квітня пройшла населеними пунктами громади. Загалом виконаний чималий об’єм робіт на підпорядкованих територіях. Здебільшого,  сили було залучено до упорядкування кладовищ, встановлення та фарбування огорож, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, облаштування та прибирання під’їзних доріг до населених пунктів, а також впорядкування парків, скверів і територій навколо меморіальних комплексів та пам’ятників загиблим у війнах.

Чемеровецький селищний голова Олександр Собань та його перший заступник  Юрій Войтов особисто контролювали ситуацію та по можливості долучались  до процесу. Основний актив на місцях – виконуючі обов’язки старост та діловоди забезпечили реалізацію основних заходів  з благоустрою,  організувавши до цього працівників соціальних закладів, двірників та жителів сіл. Зокрема, в селі Почапинці, залучивши техніку місцевого сільськогосподарського підприємства ліквідовано стихійні сміттєзвалища, працівники закладів культури пофарбували огорожу біля кладовища. Навести лад біля кладовища вийшли активісти сіл Андріївка та Красноставці, а в Ямпільчику  очистили від сміття територію обабіч дороги на в’їзді до  села. Загалом виконаний об’єм робіт є досить вагомим та масштабним, але  потребує продовження і на цьому тижні.