Триває конкурс на створення офіційної символіки Чемеровецької об'єднаної територіальної громади

Дата: 19.04.2017 10:39

Фото без опису

Відповідно до розпорядження Чемеровецького селищного голови від 15.03.2017 року №38 «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Чемеровецької об'єднаної територіальної громади»  з метою збереження історичної та культурної спадщини населених пунктів громади,  утвердження звичаїв і традицій  народу, сприяння розвитку туризму оголошено конкурс на створення офіційної символіки. Етапи конкурсу передбачають:  подачу заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт, перевірку конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих,  громадське обговорення їх та голосування,  підбиття підсумків громадського голосування,  затвердження сесією офіційної символіки Чемеровецької об'єднаної територіальної громади.