Хмельницька область, Чемеровецький район

Будівельні роботи стартували

Дата: 11.10.2017 15:46

Сьогодні в адміністративній будівлі Чемеровецької селищної ради розпочато ремонт. Перед початком виконання робіт Чемеровецький селищний голова Олександр Собань, перший заступник Юрій Войтов, представники проектної та підрядної організацій,  регіональний спеціаліст  проекту U-LEAD Сергій Закурений в ході робочої зустрічі за результатами остаточного огляду приміщення спільно напрацювали та погодили пропозиції змін та доповнень до проектного рішення. Координаторами проекту  фінансується переобладнання приміщення актової зали під приміщення Центру надання адміністративних послуг, проведення ремонту коридору першого поверху будівлі відповідно до європейських стандартів та встановлення туалетних кімнат з урахуванням умов для осіб з обмеженими фізичними можливостями.