Продовжуємо розпочату справу

Дата: 04.12.2017 15:48

Фото без опису«Справу щодо  модернізації   Чемеровецького НВК №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей, МНВК» в рамках реалізації Концепції «Нова українська школа», яку розпочав нині покійний директор Сергій Павлишин, необхідно активно продовжувати», - наголосив селищний голова Олександр Собань під час виробничої  наради за участі представників підрядної організації, Держтехнагляду, керівників виконавчих органів селищної ради та працівників школи.    В ході наради підведено  підсумки проведеного комплексу робіт та освоєння коштів державної субвенції, зокрема, щодо придбання навчального обладнання для кабінету біології та фізики на суму понад 600 тис.грн., інтерактивного комп’ютерного комплексу вартістю 1,5 млн.грн., встановлення спортивного майданчика з штучним покриттям на подвір’ї школи та утеплення будівлі на суму понад 6 млн.грн. В ході обговорення визначились з переліком робіт, які необхідно реалізувати найближчим часом – це завершення заміни старих вікон на нові теплоізоляційні пластикові вікна та розпочати роботи щодо утеплення. Після наради в кабінеті Олександр Володимирович відвідав школу для більш детального вивчення стану справ на місці.