Відбулася сімнадцята позачергова сесія

Дата: 16.02.2018 15:51

Фото без описуНа розгляд сімнадцятої позачергової сесії, яка відбулася сьогодні за участі двадцяти депутатів селищної ради, було винесено 35 питань проекту порядку денного. Першим блоком депутати розглянули актуальні бюджетні питання, начальник відділу фінансів селищної ради Оксана Уланівська проінформувала  про виконання бюджету за 2017 рік, та внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік, зокрема , в частині збільшення обсягів видатків за рахунок залучення вільного залишку, що утворився на 1 січня в сумі 230 тис.грн.  Також були розглянуті питання про затвердження акта на списання матеріалів, використаних під час будівництва теплогенераторної по вул.Героїв Майлану,6 (гуртожиток) в смт Чемерівці, про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.Також розглянули 31 земельне питання, затвердили та надали дозвіл на виготовлення технічних документацій та проектів із  землеустрою.