Освітлення приміської зони селища Чемерівці

Дата: 24.11.2017 15:52

Фото без описуЧемеровецька селищна рада  продовжує роботу щодо забезпечення вуличним освітлення кожного населеного пункту, в  тому числі і селища Чемерівці, про що ми неодноразово повідомляли у наших дописах на сайті. Разом з тим освітлення потребують і відрізки сполучних доріг між населеними пунктами селищної ради, особливо на шляхах державного значення. Для забезпечення безпечного руху автомобілів нашою територією прийнято рішення продовжити  ліхтарну лінію від початку села Бережанка до автозаправки «АВІАС». Освітлення заплановано встановити з використанням старих опор і встановлення нових у місцях, де це необхідно. Загалом працівниками комунального підприємства «Комунсервіс» заплановано  встановити на визначеному відрізку дороги  лінію з 14 ліхтарів, частину з яких уже змонтовано.