Свято Масляни у Чемеровецькому НВК №1

Дата: 16.02.2018 15:53

Фото без опису

«Щедра масляна» під такою назваю відбулося свято Масляни у Чемеровецькому НВК №1. Гоподарями свята були дев’ятиклисники закладу. Серед звичайних одноманітних буднів позашкільні заходи, акції, свята є тими моментами, які запам’ятовуються і роблять шкільне життя насиченим і цікавим. Особливо коли воно виходить за межі навчального закладу і єднаєучнів різних шкіл району. «Щедра масляна»  запросила на гостину дев’ятикласниківБережанської філії, Свіршковецької ЗОШ, Хропотівської ЗОШ, Кугаєвецької ЗОШ, Чемеровецького НВК №2.

Почесними гостямисвята були селищний голова Олександр Собань, керівник освітянської галузі Ірина Качуріна, методист з виховної роботи Тетяна Антецька, які завітали на свято із подарунковим сертифікатом на придбання посуду для Чемервецького НВК №1 на суму 10000 грн.

Впродовж свята діти співали пісні, танцювали, грали ігри, брали участь  у конкурсах , дарували один одному гарний настрій і позитив. Завершився захід загальним флешмобомта спаленням символічного опудала.