Провели засідання чергової сесії

Дата: 04.08.2017 15:54

Сьогодні відбулось пленарне засідання дев’ятої сесії VII скликання Чемеровецької селищної ради в ході якого розглянуто 69 питань порядку денного. За участю 18 депутатів прийнято ряд важливих питань діяльності та розвитку об’єднаної територіальної громади, зокрема затверджено Програму «Молодь - наше майбутнє» на 2017-2020 роки та Програму місцевих стимулів щодо навчання в медичних закладах  на  2017 - 2020 роки, перелік проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад та проектно-кошторисні документації документації: «Капітальний ремонт адміністративного будинку по вул. Центральна, 40 в смт Чемерівці, Хмельницької області», документації «Капітальний ремонт системи опалення основної будівлі ясла-садка №1 «Дзвіночок» по вул. Дружби, 3 смт Чемерівці, Чемеровецького району, Хмельницької області, «Капітальний ремонт вулиці Пушкіна (від вулиці Центральна до вулиці Пирогова) в смт. Чемерівці Хмельницької області» фінансування яких буде проводитись з різних джерел фінансування, в тому числі і Європейського союзу та Державного фонду регіонального розвитку. Заслухано звіт про виконання селищного бюджету за І-ше півріччя 2017 року та погоджено внесення змін до нього.

Найбільш чисельним блоком питань були питання врегулювання земельних відносин, який також розглянуто та прийнято відповідні рішення по кожному.