Відбулось пленарне засідання чотирнадцятої сесії селищної ради

Дата: 14.12.2017 15:54

Сьогодні, за участі 20 депутатів відбулась чергова чотирнадцята  сесія Чемеровецької селищної ради. Депутати розглянули основні питання діяльності селищної ради, вирішити які необхідно до кінця поточного року. Серед найважливіших - були зміни до бюджету, затвердження проектно-кошторисних документацій та внесення змін до переліку проектів, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. Отримали погодження також питання щодо безкоштовного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів, та передачі на умовах оренди комунальному підприємству грейдера, який нещодавно придбала селищна рада. З числа пропонованих 55 питань до розгляду як завжди найбільшим блоком були земельні питання, які депутати розглянули та цілком підтримали.