Харчування школярів у 2018 році

Дата: 15.12.2017 15:59

Фото без опису

Пріоритетом у діяльності Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня  є створення умов перебування, розвитку та збереження здоров’я школярів.

На черговій сесії  депутатами селищної ради одноголосно підтримано проект рішення про безкоштовне харчування у 2018 році окремих категорій учнів загальноосвітніх навчальних закладів громади. Відповідно до прийнятого рішення за рахунок коштів селищного бюджету у період з 01.01 по 31.05.2018 року буде  забезпечено безкоштовним   харчування учнів 1-4 класів,   учнів 5-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та  дітей осіб, яким надано статус  учасника АТО.

Прийняте рішення підвищить рівень організації  харчування, забезпечить учнів Чемеровецької  громади раціональними, якісними та збалансованими гарячими обідами.