Хмельницька область, Чемеровецький район

Засідала житлова комісія

Дата: 24.11.2017 15:59

Питання відповідності наявної інформації бази даних квартирної черги Чемеровецької селищної ради та її актуалізації потребувало детального вивчення та уточнення  усіх наявних облікових даних  по кожному громадянину.  Крім того, відповідно до керівних нормативно-правових документів щорічно, починаючи з 1 жовтня до кінця  року необхідно проводити переєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку. Відповідно до визначених норм сьогодні відбулось перше засідання житлової комісії  селищної ради в оновленому складі. Відповідно до порядку, детально опрацьовано кожну наявну справу та прийнято відповідні рішення. Робота щодо уточнення продовжується до кінця поточного року.