Обстежили покрівлі чотирьох будинків у селищі

Дата: 22.03.2018 16:51

Фото без описуНа адресу селищного голови Олександра Собаня неодноразово надходили  листи,  звернення від мешканців квартирних будинків селища Чемерівці щодо перекриття дахів. Проблема дійсно важлива, проте вирішити її за кошти виключно селищного бюджету не можливо. З практики минулого року:  перекриття одного будинку по вулиці Герцена провели на умовах спів фінансування -  за кошти селищної ради придбали будівельні матеріали, а мешканці оплатили  вартість робіт. У свою чергу голова громади звернувся  до чемерівчан з пропозицією аналогічного вирішення проблеми, на яку погодились мешканці будинків по вулицях Центральна, 12 та 16, Герцена,16 та Івана Франка, 2А. Для того, щоб визначити обсяг робіт уже проведено обстеження стану покрівель, буде проведено підрахунок кількості та видів будівельних матеріалів, а також необхідного фінансування.