КЛИЧ ДРУЗІВ - ГРАЙМО РАЗОМ 2018!

Дата: 22.03.2018 16:54

Фото без опису

З 2005 року  існує проект «Клич друзів – граймо разом!» фундаторами якого є KlitschkoFoundation.Мета  проекту – повернути любов до спорту та сприяти зміцненню здоров’я дітей шляхом розширення мережі дитячих спортивних майданчиків. За 13 років існування проекту уже встановлено 191 майданчик, які відповідають сучасним екологічним вимогам та вирізняються яскравим та стильним дизайном. Цього року в рамках Всеукраїнського конкурсу такожзаплановано встановлення 10 дитячих спортивних майданчиків для школярів 6-18 років.

Учні Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат вирішили взяти участь у проекті. За умовами конкурсу треба  довести, що їх школа найкраща і для того  діти змонтували відеоролик, розмістили його на каналі YouTube(https://www.youtube.com/watch?v=STEAtwbdFfg), заповнили анкету та надали певний перелік документів. Та найголовніше - школярам треба накопичувати бали для отримання перемоги, які підраховуються за кількістю зареєстрованих на сайті організаторів. Давайте разом, усією громадою допоможемо нашим дітям здобути перемогу, для цього зареєструйтесь за  цією ссилкою https://my.klitschkofoundation.org/ref/0ilft9 .