Покращуємо матеріально-технічну базу закладів освіти

Дата: 26.03.2018 16:24

Фото без описуНа «порозі» Нової української школи ми багато  говоримо як правильно спланувати й організувати навчання, зробити його більш технологічним та цікавим для учнів. Однак ефект навчальної діяльності буде мінімальним, якщо при цьому не враховувати наявні умови навчального середовища. Дизайн класних кімнат, зручність парт і стільців, покоління комп’ютерної техніки та, поміж усього, не менш важливим є меню шкільної їдальні та умови приготування.У своїх новинах ми уже неодноразово повідомляли про пріоритетне ставлення Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня  до покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів селищної ради.У продовж минулого року у цьому напрямку виконано чимало, відділом освіти, молоді та спорту селищної ради придбано майже у кожну школу нові комп’ютери, оновлено навчальне обладнання та покращено умови у харчоблоках, загалом на ці цілі профінансовано майже 400 тис.грн. На поточний рік також поставлено ряд завдань, які планомірно уже реалізовуються. До прикладу, минулого тижня оновлено обладнання шкільної кухні, вмонтовано електричний водонагрівач в Почапинецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів та профінансовано придбання інвентаря для харчоблоку   Свіршковецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.