Роз’яснюємо вимоги чинного трудового законодавства

Дата: 28.03.2018 16:19

Фото без опису

Відповідно до напрацьовано плану дій робочої групи з питань легалізації тіньової зайнятості, що діє при Чемеровецькій селищній раді сьогодні здійснено чергове обстеження суб'єктів підприємницької діяльності, що ведуть торгівельну діяльність на території Чемеровецького ринку. В ході заходу встановлено, що не всі громадяни, які здійснюють торгівлю, свідомі до дотримання законодавства про працю, на що отримали відповідні роз’яснення, також проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодоправил державної реєстрації підприємницької діяльності, необхідності реєстрації трудових договорів з найманими працівниками.

Членами групи, до якої входять представники виконавчих органів селищної ради, фіскальної служби району, поліції, центру зайнятості, Пенсійного фонду  роз’яснено про адміністративну та фінансову відповідальність за порушення чинного законодавства та запропоновано усім, хто ще не прийняв рішення зареєструвати свій бізнес, протягом місяця зареєструватися відповідно чинного законодавства