Клубні установи громади потребують ремонту

Дата: 29.03.2018 10:23

Фото без описуОстанні два десятиліття галузь культури утримувалась за  залишковим принципом фінансування, що в значній мірі призвело до занепаду клубних закладів, виділені бюджетні кошти і власні доходи покривали витрати на заробітну плату і часом  лише частковий косметичний ремонт. У спадок Чемеровецькій об’єднаній територіальній громаді перейшло чимало сільських будинків культури і клубів, які потребують капітального ремонту, і незважаючи на те, що бюджетні призначення для культури збільшено у поточному році на 17%, відразу вирішити  проблеми у всіх населених пунктах не вдасться. Для того, щоб володіти ситуацією і прорахувати необхідні витрати бюджету Чемеровецький селищний  голова Олександр Собань на останній апаратній нараді доручив протягом поточного тижня  провести огляд стану будівель  і покрівель клубних установ у населених пунктах громади. Для проведення обстеження створено робочу групу, до складу якої увійшли провідні спеціалісти відділу житлово-комунальногогосподарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічногозабезпечення Вадим Шкляр, відділу культури та туризму - Людмила Фіголь та два працівники комунального підприємства «Комунсервіс».