Поступово вирішуватимуться питання впорядкування та благоустрою

Дата: 29.03.2018 14:18

Впродовж багатьох років не втрачало своєї актуальності питання  забезпечення благоустрою території поруч з  Чемеровецьким ринком, де також проводиться торгівля. Минулого року впорядковано прилеглу територію що  по вулиці Центральній, цього річ заплановано розпочати благоустрій по інший бік ринку. Постійно і жителі,  і гості селища у ринкові дні мали можливість спостерігати картину, як базарне сміття «гуляє» по Гусятинському шосе. З метою вирішення цієї проблеми  на останньому пленарному засіданні депутатами селищної ради прийнято рішення, яким дано доручення комунальному підприємству «Комунсервіс» упорядкувати, відповідно до вимог законодавства України проведення вуличної, виїзної (сезонної) торгівлі та проводити збір за прибирання визначеної  території.  З цього тижня у середу з метою фінансування питань обслуговування території  працівники комунального підприємства почали проводили збір коштів з суб’єктів підприємницької діяльності, які ведуть торгівлю на нашому ринку.