По соціальних питаннях відвідали село Жердя

Дата: 29.03.2018 17:07

Фото без опису

Сьогодні провідний спеціаліст відділу з питань соціальної політики Людмила Кузнєцова здійснила чергову перевірку роботи соціального робітника. Цього разу інспекцію провели в селі Жердя,де Настя Пасяк обслуговує 14 осіб. Під опікою в неї перебуває два учасника війни, дев’ять дітей-війни та три інваліди загального захворювання, які нездатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги вдома.

В ході спілкування з людьми поважного віку відмітили якісне та повне  наданих послуг і добросовісну підготовку житлових приміщень до Великодніх Свят.

Після проведення перевірки, разом з головою ради ветеранів Чемеровецького району Валентиною Курохтіною привітали ювіляра, жителя села Жердя Бориса Цісара з ювілеєм- 80 річчям з Дня народження. Іменнику вручено вітальну листівку та цінний подарунок від голови Чемеровецької селищної ради Олександра Собаня та  від районної ради ветеранів.