Переймаємо досвід кращих практик надання адміністративних послуг

Дата: 30.03.2018 17:03

Фото без описуПрограма  Шведського агенства міжнародного розвитку  (Sida) замовлена  для України  з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (U-LEAD), компонент 2, початкова фаза продовжує співпрацю з Чемеровецькою громадою. Протягом двох днів, 27 і 28 березня на базі одного із ЦНАПів  містаКиїв проходив тренінг  на тему: «Створення центру надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах» до участі в якому запросили представників громадських організацій та центрів надання адміністративних послуг, що створені при органах місцевого самоврядування. Для участі в навчанні об’єднаний ЦНАП селищної ради делегував адміністратора віддаленого робочого місця в селі ЗалуччяНіну Пелехацьку. Основна мета дібраних для розгляду тем – ознайомити з концептуальними підходами, тенденціями державної політики та базовим законодавством у сфері надання адміністративних послуг та вироблення навичок формування інформаційних та технологічних карток.