Мистецька «Театральна п’ятниця»

Дата: 02.04.2018 16:38

Фото без опису

Таланти хореографічного і драматичного мистецтва зібрались минулої п’ятниці в Центрі культури, дозвілля і мистецтва на огляд-конкурс. Понад 40 учасників"Театральної п’ятниці" змагались у чотирьох номінаціях. Головну перемогу в номінації "хореографія" здобули танцювальний колектив "Юність" Більськогосільського будинку культури, ІІ місце розділили між собою  танцювальні колективи Сокиринецького сільського будинку культури та "В ногу з часом" Бережанського сільського клубу,ІІІ місце - танцювальний колектив "Квіткограй" Чорнянського сільського будинку культури. Серед учасників номінації "драматичні колективи" члени журі визначили кращими драматичний колектив Летавськогосільського будинку культури та театральний колектив "Мініатюра" Чемеровецької дитячої музичної школи, ІІ місце вибороли драматичні колективиСокиринецького та Більського сільських будинків культури. Таланти декламації змагались відразу у двох номінаціях "читці"  та "читці-гумористи". Серед читців кращими виявились Іванна Вересюк (с. Біла)- І місце, НікітаПазеняк ( с. Вишнівчик), КрістінаВересюк(с. Чорна), КостянтинДубіцький (с. Андріївка) - ІІ місце та Вікторія Уланівська(с. Свіршківці) - ІІІ місце. Гумористичні таланти оцінили на І місце  ЄвгеніїХілецької(с. Кузьмінчик) та  ІІІ місце  ДмитраФергушева ( с.Красноставці).

Бажаємо творчим колективам та учасникам ще довго дарувати цінність своїх надбань для культурного досвіду майбутнім поколінням, які зберігатимуть і примножуватимуть невичерпну скарбницю народної аматорської творчості.