Триває знайомство з Запорізькою областю
Дата: 12.04.2018 17:11
Кількість переглядів: 957
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04403930/0a6f44a6bf333a53a37f3f4c8e490f54.jpg)
Учора для учасників делегації проведено зустріч з головоюта керівниками комунальних підприємств і установ Веселівської об’єднаної територіальної громади.Делегація відвідалаЦНАП, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та міні-завод з виробництва асфальту.
Сьогодні знайомство з Запорізькою областю триває і проходить на території Широківської об’єднаної територіальної громади. Представники громади презентували результати діяльності комунальних підприємств та свої напрацювання в організації роботи в сфері житлово-комунального господарства. Також запросили гостей на підприємство з виробництва сонячної енергії в с. Широке.
|
« повернутися