В ході ділової зустрічі з Петром Лабазюком

Дата: 17.04.2018 13:38

Фото без описуГоловним пріоритетом у  своїй роботі Олександр Собань від часу обрання на посаду Чемеровецького селищного голови визначив  співпрацю з інвесторами та будівництво нових соціально важливих об'єктів. Аналізуючи досягнення минулого року та перелік успішно реалізованих  інвестиційних проектів, слід відмітити, що значна їх частина виконана завдяки співпраці з керівниками агропромислових підприємств, які ведуть господарську діяльність на угіддях в населених пунктах об’єднаної громади. Відтак, на розвиток та утримання інфраструктури селищної ради протягом 2017 року вдалось залучити понад 13 млн.грн. спонсорських коштів. На поточний рік селищна рада поставила за мету реалізувати не меншу кількість проектів, як за кошти селищного бюджету, так і за підтримки наших партнерів. З метою вирішення господарських питань у населених пунктах Свіршковецького старостату Олександр Володимирович учора зустрівся в місті Волочиськ з генеральним директором ТОВ «Група компаній «Вітагро» Петром Лабазюком. В ході перемовин вдалось погодити питання спільного фінансування будівництва водогону та виділення вантажних автомобілів для вивозу щебеню на дороги  сіл Свіршківці, Демківці, Залісся. Крім того, очільник громади заручився підтримкою у реалізації суспільно важливого проекту – встановлення в селищі Чемерівці Пам’ятного знака, приуроченого вшануванню ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, до реалізації якого Петро Петрович пообіцяв також фінансово долучитись.