Сучасними методами навчання в царині географії

Дата: 19.04.2018 17:11

Фото без описуЩоб зацікавити учня, навчити його критично мислити та креативно діяти, вчитель повинен впевнено йти кроками  модернізації освітнього процесу в рамках Нової української школи, а для цього  сам  повинен досконало оволодіти сучасними методами  навчання.  Під час тренінгу  , який відбувся сьогодні  на базі методичного кабінету відділу освіти , молоді та спорту  селищної ради, вчителі  географії активно оволодівали методиками «Картинна галерея», «Лепбук», «Графіка» .   Тренінгові методики підвищення  кваліфікаційного рівня педагога вкотре  показали  високий результат активності  вчителів.