Засідали постійні комісії селищної ради

Дата: 24.04.2018 15:17

Фото без описуВ ході підготовки до дев’ятнадцятої сесії VIIскликання селищної ради відбулися засідання постійних комісій. На розгляд членів комісій винесено напрацьований проект порядку денного сесії, депутатами заслухано питання тасхвалено проекти рішень щодо запропонованих  змін до Програми соціально-економічного та культурного  розвитку території  Чемеровецької селищної ради  на 2018 рік,про виконання селищного бюджету за І квартал поточного року та внесення змін до нього, а також основні заходи цільових програм. Розглянули питання передачі майна та основних засобів, напрацьоване Положення про звання «Почесний громадянин селища Чемерівці». Також, на засіданнях комісій депутати погодили включення до розгляду сесії усі земельні питання.В ході підготовки до дев’ятнадцятої сесії VIIскликання селищної ради відбулися засідання постійних комісій. На розгляд членів комісій винесено напрацьований проект порядку денного сесії, депутатами заслухано питання тасхвалено проекти рішень щодо запропонованих  змін до Програми соціально-економічного та культурного  розвитку території  Чемеровецької селищної ради  на 2018 рік,про виконання селищного бюджету за І квартал поточного року та внесення змін до нього, а також основні заходи цільових програм. Розглянули питання передачі майна та основних засобів, напрацьоване Положення про звання «Почесний громадянин селища Чемерівці». Також, на засіданнях комісій депутати погодили включення до розгляду сесії усі земельні питання.