Майбутнє моєї громади

Дата: 24.04.2018 15:26

Фото без опису

Таку назву мало свято громадянської зрілості учнівської молоді, яке відбулося  за участю Чемеровецького селищного голови Олександра  Собаня, першого  заступника Юрія Войтова та заступника  Юлії Повар, також в числі запрошених були   представник районної ради Людмила Люлько, начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна, депутат Чемеровецької селищної ради Сергій Сльота та виконуюча обов’язки старости в селі Кочубіїв ІринаКузик.

В ході обговорення вдалось в повному обсязі реалізувати провідну ідею свята – формування активної громадянської позиції учнівської молоді, налагодити тісну співпрацю старшокласників та місцевої влади, а також залучити школярів до реалізації викликів сьогодення у діяльності Чемеровецької об’єднаної територіальної громади.

На заході 12 закладів освіти презентували 13 проектів, серед яких найбільше позитивних оцінок від учасників отримали проекти Чемеровецького НВК №1 – «Пам’ятник, який об’єднує» і «Молодь змінює Чемеровеччину», Чемеровецького НВК №2 – «Зроби світ дитини щасливим», Більської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. – «Парк нашої мрії», Черчецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. – «Друге життя річки Смотрич».

Всі учасники свята отримали сертифікати і подарунки від Чемеровецького селищного голови, а також підтримку в реалізації найцікавіших ідей.

Пропонуємо для ознайомлення усі напрацьовані школярами проекти розвитку.

"Друге життя річки Смотрич";     "Готель моєї Мрії";         "Майбутнє моєї громади";        "Окраса села - мій парк";

"Найголовніше - творити красу";         "Пам'ятник, який об'єднує";         "Потрібні термінові зміни";            "Майданчик дозвілля";

"КТС стадіон";            "Школа наш спільний дім";                  "Шкільне подвір'я - символ затишку, радості і красоти".