Познайомилися з «Червоним»

Дата: 24.04.2018 17:17

Фото без опису

Глядацька зала Центру культури, дозвілля та мистецтв наповнилась сьогодні охочими до перегляду нового українськогокіно. Фільм «Червоний» -сильна, захоплююча, трагічна, але разом з тим і мотивуючаісторична драма, що розкриваєранішемаловідомісторінкиісторіїукраїнського народу. Творчагрупа на чолі з авторомоднойменного роману АндріємКокотюхоюзавітала в Чемерівці на запрошення та сприянняблагодійного Фонду Агрохолдингу «Мрія».

Перед початком показу письменник провів  екскурс у проведення зйомки  та ознайомив з відтворення сторінок роману у продовженні фільму. Крім того, присутні мали можливість придбати інші виданняавтора, яких у нього уже чотирнадцять.