На сесії селищної ради

Дата: 25.04.2018 16:55

Фото без описуВ лекційній залі Центру культури, дозвілля та мистецтв відбулась дев’ятнадцята сесія VII скликання Чемеровецької селищної ради. На пленарному засіданні депутати в ході розгляду 47 питань порядку денного погодили внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного  розвитку території  Чемеровецької селищної ради  на 2018 рік, затвердили Програму військово – патріотичного виховання молоді, організації підготовки громадян до строкової служби в Збройних Силах України, служби за контрактом та у військовому резерві, проведення часткової мобілізації в Чемеровецькій селищній раді на 2018 рік та Програму забезпечення відшкодування майнової шкоди, завданої  внаслідок проведення процедур і робіт щодо ліквідації африканської чуми свиней на території Чемеровецької селищної ради на 2018 рік. Також депутатський корпус погодив надання дозволу відділу освіти молоді та спорту на внутрішнє переміщення основних засобів та відчуження майна, підтримав зміни до селищного бюджету на 2018 рік.Погодження отримали усі проекти рішень щодо земельних питань.