Методична підтримка професійного розвитку керівника закладу загальної середньої освіти

Дата: 27.04.2018 15:30

Фото без опису«Сільська малокомплектна школа у траєкторії розвиткуНУШ: нове освітнє середовище». «Здоров’язберігаюча складова освітнього процесу», «Реалізація наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток» як умова формування шкільного середовищаНової української школи» та «Від учителя  Нової української школи – до випускника:        особистості, інноватора, патріота» - під такими темами відбулися експертні  сесії  на базі громадівської інтелектуальної платформи керівників закладів загальної середньої освіти. Ці виклики на шляху до Нової української школи  на базі власних навчальних закладів презентували - директор  Степанівського  НВК Аліна Чорпіта,директор Чорнянської  ЗОШ І-ІІ ступенів Сергій Виноград,директор Черчецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександр  Савчук та директор Більської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Сергій Сакевич,. На високому науково- методичному рівні пройшла панельна дискусія  на базі Більського закладу загальної середньої освіти, на  якій   фасилітатори Лариса Бучок, Оксана Юрчук, Ніна Якимишена , Тетяна Приймак  та представники    від експертних груп  Василь Козак, Анатолій Задоянчук, Тетяна Приймак презентували готові продукти обговорення  проблем та підвели підсумки.   З науково- теоретичними та практичними засадами  моделі  інноваційного розвитку закладу  освіти познайомила присутніх директор Свіршковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Віра Срібняк– учасника науково - дослідного експерименту всеукраїнського рівня.Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна та провідні спеціалісти Майя Ковальчук і Володимир Пазинюк акцентували увагу присутніх на особливостях закінчення 2017-2018 навчального року, проведення державної підсумкової атестації та літнього оздоровлення - 2018.  Так завершився другий етап занять інтелектуальної платформи  керівників  закладів загальної середньої освіти  у форматі  EdCamp.