Ігровий майданчик для свіршковецьких діток

Дата: 02.05.2018 16:28

Ігровий майданчик для свіршковецьких діток

Про веселе та змістовне дозвілля дітей у громаді дбають усі. Для вихованців дитячих дошкільних закладів весна і літо завжди асоціюється з  активним відпочинком на свіжому повітрі. Днями на подвір’ї дошкільного закладу  «Малятко» в селі Свіршківці дітей  очікував справжній  сюрприз - новий  ігровий майданчик. Дві гойданки, лавочки та пісочниця встановлені за кошти та силами приватного підприємства «Аграрна компанія - 2004». Щиро дякуємо меценатам  за гарний подарунок для сільської малечі!