"Пронеси добро і милосердя через усе своє життя…»

Дата: 05.05.2018 11:00

Фото без описуЦентральна бібліотека для дітей  організувала для школярів годину духовності «Пронеси добро і милосердя через усе своє життя…», яку  присвятили   Року Божого Слова та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі. Впродовж зустрічі учні  8- Б класу, учасники духовного свята, мали чудову нагоду поспілкуватись  з настоятелем храму УГКЦ отцем ВасилемДемчишиним, він поділився своїми  роздумами про Людяність, Добро і Милосердя у нашому житті.Лейтмотив заходу - доброта і духовність – це один з виявів, порухів людської душі, це те, що вирізняє людину, адже тільки вона здатна мислити, мріяти, співчувати. Наприкінці заходу діти змогли перевірити свою духовність під час тесту «Перевір себе»,  даючи відповіді на запитання,які їм найбільше імпонують,та переглянути відеоролик про те, що добро завжди повертається до того, хто його робить  «Божою милістю». Цікавим акцентом для дітей стала тематична виставка «Шлях до духовності через книгу»