Дорогі ветерани! Дорогі захисники Української держави! Шановна громадо!

Дата: 08.05.2018 16:33

Фото без опису

Вітаю вас з Днем пам’яті та примирення, з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ці травневі дні українські сім’ї зустрічають з особливими почуттями. Друга світовавійна забрала мільйони людських життів. Минають роки, але залишається живою пам’ять про страшнутрагедію, яка пройшлася по долічи не кожноїродини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьомусвіту.

Ми схиляємо голову перед тими, хтовіддавжиття за рідну землю, перед нашими земляками, якімужньоборолися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму. Вічна їм слава, вічна їм пам’ять!

Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.

День Перемоги над фашизмом для нашого народу свято, яке об’єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власнісили та можливості.

Щиро зичу Вам, Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славнее майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

Слава всім, хто захищав Україну від  нацистської агресії!

Слава Збройним Силам України, усім хто боронить сьогодні нашу Вітчизну відворожих зазіхань!

Слава Україні!

З повагою,

Чемеровецький селищний голова                                                                                     Олександр Собань