Відбулася нарада з діловодами

Дата: 11.05.2018 15:26

Фото без опису

Сьогодні відбулась нарада  з діловодами загального відділу,  головувала на якій керуюча справами виконкому Жанна Народовець.

Обговорили ряд важливих питань. Одним із  актуальних завдань для діловодів є видача довідок мешканцям населених пунктів громади.  Керуючою справами виконавчого комітету наголошено на дотриманні інструкції з діловодства в цих питаннях.  Про зміни в нарахуванні субсидії  розповідала начальник відділу обробки документів управління соціального захисту населення Чемеровецької райдержадміністрації Оксана Харкавлюк,вона   детально ознайомила присутніх із нововведеннями. Начальником загального відділу Лідією Яцковською та секретарем ради Оленою Бистраківською роз’яснено порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.

В ході ділової зустрічі активно та ефективно обговорити усі робочі моменти, нагальні проблеми та напрацювати схему співпраці з  усіх питань.