Пам»ять про нашого земляка шанує молодь Хмільника

Дата: 16.05.2018 17:02

Фото без опису

У ці травневі дні ми знову і знову, схиливши голови, із вдячністтю згадуємо наших земляків – героїв, які у роки Другої світової війни стали на захист свого краю.

Сьогодні працівники селищної ради, Шидловецької ЗОШ та жителі с. Вікторівка приймали делегацію із м. Хмільник. Учні і вчителі Хмільницької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 , у якій створено музей Бойової Слави 276-ї Темрюкської стрілецької девізії, відвідують  пам»ятні місця, збирають матеріали та експонати, спілкуються з родинами загиблих.  Саме ця дивізія в березні 1944 року  звільнила  м. Хмільник. А служив у ній наш земляк, житель с. Вікторівка – Герой Радянського союзу Олійник Василь Петрович.

Гості побували на його могилі, відвідали доньку героя  Ганжу Валентину Василівну, цікавились Кутком слави, присвяченим Герою, що розташований у Шидловецькій ЗОШ  І-ІІ ступенів.