ОБСТЕЖЕННЯ УМОВ ПРОЖИВАННЯ ДІТЕЙ

Дата: 17.05.2018 16:18

Сьогодні  провідним спеціалістом відділу з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради Валентиною Семенишеною, завідуючою сектором соціальної роботи сім’ї, дітей та молоді Галиною Паламарчук спільно з діловодом с.Свіршківці Юлією Шаладою та сестрою медичною Світланою Черешенько було проведено обстеження умов проживання дітей в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах  сіл Свіршківці та Демківці.

В ході відвідувань  перевірено умови проживання 5 малолітніх дітей, які проживають в 3 сім’ях  та обстежено умови проживання сім’ї породіллі с.Демківці.  Спеціалістами зверталась увага на створення належних умов для повноцінного життя, виховання та розвитку дітей, забезпечення систематичного медичного огляду дітей. За результатами перевірок умов проживання дітей складені відповідні акти, батькам вказано на конкретні недоліки та визначено терміни для їх усунення. Батьки попереджені про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків відповідно до статті 184 КУпАП.