Вітаємо Вас з Днем Європи!

Дата: 18.05.2018 16:34

Фото без опису

Відзначаючи цей день, ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим!

Висловлюємо подяку всім жителям Чемеровецької об’єднаної територіальної громади, хто працює над втіленням в реальність ідеї європейського співіснування і впроваджує на території громади європейські стандарти життя.

Наш вибір – європейське майбутнє! Зі святом!