Особливості процесу автономізації медичних закладів

Дата: 24.05.2018 16:08

Фото без описуЦя тема обговорювалась на семінарі Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування. За участі двох сторін  діалогу - головних лікарів центрів первинної медичної допомоги, працівників департаменту охорони здоров'я Хмельницької області з однієї сторони та  представників громад з іншої - обговорили питання реформи галузі охорони здоров’я, її ключові етапи та роль місцевого самоврядування. До висвітлення вибраної теми директором Хмельницького Центру Сергієм Яцковським було запрошено директора Львівського Центру розвитку місцевого самоврядування Галину Гречин та  експерта Регіональної мережі експертів підтримки реформи охорони здоров’я Програми ULEAD з Європою / ULEADwithEurope.Участь в семінарі від Чемеровецької громади взяв селищний голова Олександр Собань.