На засіданні виконавчого комітету

Дата: 29.05.2018 18:02

Фото без описуСьогодні, за участі 22 членів під керівництвом селищного голови  Олександра Собаня відбулось засідання виконавчого комітету. До порядку денного включено 16  основних питань діяльності  виконавчого апарату та об’єднаної селищної ради загалом. В ході засідання заслухано інформацію начальника відділу земельних ресурсів Дениса Назарука  про організацію заходів щодо забезпечення дотримання чинного земельного законодавства на території населених пунктів Чемеровецької селищної ради, погоджено проекти Програм енергозбереження та енергоефективності приміщення Чемеровецького районного лабораторного  відділення ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» на 2018-2019 роки та  підтримки сімей та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги на 2018-2020 роки. Крім того, прийнято рішення в частині розгляду заяв на призначення помічників для мешканців сіл Демківці, Гайове та присвоєння поштової адреси будівлям у селах  Чорна, Вікторівка, Кормильча. Надано дозвіл на торгівлю та організацію розваг у Парку відпочинку у День захисту дітей та День міста, а також перекриття руху автотранспорту під час проведення заходів у ці дні.