ПРАЦЮВАЛИ З ПІДЛІТКАМИ В ПРИШКІЛЬНОМУ ТАБОРІ

Дата: 29.05.2018 18:14

Фото без опису

З метою пропаганди здорового способу життя, формування позитивної мотивації в житті, попередження негативних проявів в молодіжному середовищі, сьогодні у перший день роботи пришкільного табору оздоровлення та відпочинку при Чемеровецькому НВК №1, працівники відділу з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради Валентина Семенишена та Галина Паламарчук провели зустріч з школярами.

Під час зустрічі акцентували увагу підлітків на основних складових здорового способу життя: оптимального рухового режиму, раціонального харчування, загартування, особистої гігієни, і звичайно, позитивних емоцій. Серед дітей було розповсюджено друковану продукцію стосовно прав дітей «Громада доброзичлива до дітей та молоді».

Сподіваємось, що проведена робота дасть позитивний результат і кожна дитина вже сьогодні задумається над своїм майбутнім.