Свято дитинства в Чемерівцях

Дата: 01.06.2018 16:35

Фото без опису

Сьогодні Чемеровецька громада зустрічала юних друзів з майже з усіх районі та об’єднаних громад Хмельницької області. Розпочали велике дитяче святкування з покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної сотні на Центральній площі селища. Далі урочиста хода школярів та вихованців вирушила до Парку відпочинку, де для них передбачили чимало розважальних заходів та атракціонів.

До нас на свято  дитячої безпосередності, усмішок та радості завітав Народний депутат України Олександр Герега, який привітав усіх присутніх з паркової сцени, а діткам організував справжній сюрприз – безкоштовні батути.

Паралельно розвагам в парку проходили спортивні змагання в рамках обласного проекту «Спартакіада Поділля 2018», змагання з туризму та «Ігри патріотів». Крім того, організатори підготували для діток чимало  сюрпризів – смачний святковий гамбургер, аніматори та флешмоби, святкову торгівлю, майстер класи з декоративно прикладного мистецтва.

Дитячим радощам сьогодні не було меж.