Хмельницька область, Чемеровецький район

Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі

Дата: 07.06.2018 13:19

Фахівці відділу з питань соціальної політики спільно з працівниками Чемеровецького районного сектору з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції періодично проводять інформаційно-профілактичну роботу з засудженими до покарань без позбавлення волі. Сьогодні,  з метою недопущення скоєння правопорушень у майбутньому, проведено бесіду  із чотирма засудженими.

Розмова з правопорушниками була спрямована на формування навичок свідомого ставлення до себе та свого оточення, на розуміння відповідальності за своє життя та мотивування їх до самостійного вирішення життєвих ситуацій шляхом розуміння адресності отримання соціальних послуг у відділі.