Проведено перевірку умов проживання

Дата: 08.06.2018 15:40

Фото без описуСьогодні працівники відділу соціальної політики Людмила Кузнєцова та Алла Данілова провели виїзне обстеження умов приживання одиноких громадян та якості наданння соціальних послуг соціальними робітниками в селах Краснорставці та Жердя. На обліку у відділі з питань соціальної політики в Красностаці знаходиться 16 осіб, з них 7 одиноких осіб, 9 одинокопроживаючих. Соціальні послуги їм надає соціальний робітник Анастасія Фаліон. В селі Жердя соціальні послуги надає соціальний робітник Настасія Пасяка для 14 осіб, з яких 11 одиноких пенсіонерів. В результаті обстеження запропоновано соціальним робітникам більше звернути увагу на протипожежну безпеку громадян, заключеня договорів з сімейними лікарями та надання допомоги громадянам в підготовці документів для подання в органи соціального захисту на оформлення субсидій.