Кращий європейський досвід – у Чемеровецьку громаду

Дата: 11.06.2018 16:49

Впродовж минулого тижня робоча група у складі представників Німецького товариства з питань міжнародної допомоги (GIZ), Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, експертів програми «U-LEAD  з Європою» , Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування, Чемеровецьких районної ради та об'єднаної територіальної громади  мали можливість за принципом «Рівний рівному»  ознайомитися з досвідом застосування кращих європейських практик, спрямованих на забезпечення ефективного розвитку території та інтересів громади, побувавши з навчальним візитом у місті Зарасай (Литва). І  для урядовців, і  для представників  неурядових інституцій та місцевого самоврядування було змістовним та інформативно наповненим ділове спілкування з мером міста Зарасай Ніколасам Гусевасом, віце- мером, депутатом Європарламенту Арнольдасом  Абрамавічюсом,  радником мера Арвідасом Вейкстра, дирекцією адміністрації  та представниками муніципалітету про організацію системи місцевого управлінського менеджменту, про регіональну політику та Європейську перспективу, про практику реалізації проектів по залучення коштів Європейського Союзу у розвиток Зарасайського краю. У свою чергу представники української делегації проінформували колег про наш досвід із зазначених питань.