Ознайомчий візит для вивчення польського досвіду

Дата: 12.06.2018 17:05

Фото без описуПрограма для України з розширення прав та можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку  (U-LEAD) в рамках своєї проектної діяльності організувала ознайомчий візит до Польщі для делегації працівників освіти Хмельницької області, в їх числі начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Ірина Качуріна. Метапоїздки, яка триває з 8 червня до 16 червня – можливість вивчити і обговорити польський досвід управління освітою на місцевому рівні, що дозволить розширити бачення розвитку освітньої галузі в регіоні та в Україні загалом. В ході поїздки учасники відвідають місцеві органи управління освітою, дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, центри підвищення кваліфікації вчителів та інші установи Вармінсько-Мазурського воєводства Польщі. Організований візит до польських колег - гарна нагода  обмінятись досвідом та обговорити актуальні питання управління освіти у форматі «Рівний рівному».