Обмін досвідом з Білогірськими колегами

Дата: 13.06.2018 17:19

Фото без описуСьогодні на території Чемеровецької селищної ради  відбувся черговий захід, ініційований керівником Хмельницького відокремленого  підрозділу Центру  розвитку місцевого самоврядування Сергієм Яцковським,  в рамках якого з навчальним візитом  на тему «Обмін досвідом створення та функціонування ОТГ» у Чемерівцях побували колеги  з новоствореної Білогірської об’єднаної територіальної громади. У квітні навколо селища Білогір’я об’єднались шість сільських рад і в силу  відсутності досвіду щодо подальших дій у формуванні бюджетної політики, розвитку інфраструктури, переходу у комунальну власність об’єктів освіти, культури, охорони здоров’я та їх утримання скористались нагодою ознайомитись з надбаннями нашої громади.  Керівники  відділів виконавчого апарату  селищної ради поділились своїм досвідом та успіхами діяльності, реалізованими проектами та здобутками. Перший заступник селищного голови Юрій Войтов провів коротку екскурсію селищем Чемерівці, в ході якої оглянули  окремі інфраструктурні об»єкти та ознайомилися з реалізованими проектами по залученню грантових та субвенційних коштів.