Хмельницька область, Чемеровецький район

Чемеровецька громада в проекті “Молоді лідери Європи – обмін досвідом, побудова діалогу – Ukraine Calling”.

Дата: 15.06.2018 11:02

Міжнародна громадська організація “Основи свободи” у співпраці з Міжнародним Домом Зустрічей Молоді в Освенцимі/Аушвіц  ініціювала тренінги для молодих співробітників неурядових організацій, музеїв, меморіалів, журналістів та політичних діячів “Молоді лідери Європи – обмін досвідом, побудова діалогу – Ukraine Calling”. Учасником проекту стала заступник директора Чемеровецької центральної бібліотеки, завідувач дитячої бібліотеки Ольга Галак.  Проект  діє для створення контактів між українськими, польськими та німецькими лідерами громадських організацій для обміну знаннями та досвідом, передусім, у сфері історичної та громадянської освіти, з акцентом на демократичні цінності, громадянське суспільство й права людини. Під час стажування, підготовки та участі у дво- і тринаціональних освітніх проектах Дому Зустрічей, а також у заходах, які він реалізує в співпраці з містом Освенцимом, молоді люди отримають досвід, необхідний для їх майбутньої роботи в якості лідерів громадських організацій в Україні, а також до самостійної координації міжнародних проектів обміну.