Всеукраїнський форум старост об’єднаних територіальних громад

Дата: 21.06.2018 15:33

Фото без опису

Два дні поспіль Хмельницька область приймає учасників Всеукраїнського форуму старост об’єднаних територіальних громад «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки», який організовано за ініціативи Хмельницької обласної ради та обласної державної адміністрації, Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад»,Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, Хмельницького університету управління та права, Хмельницького відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», об’єднаних територіальних громад Хмельниччини, а також за підтримки Міністерстварегіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

У перший день роботи форуму, після офіційного відкриття за участі очільників нашої області Михайла Загороднього та Вадима Лозового, вітального слова від імені голови Верховної Ради України, озвученого начальником управління по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування апарату Верховної Ради України Григорієм Скопненко про перші результати та практики реформування органів місцевого самоврядування Вінниччини присутніх ознайомив голова обласної ради Анатолій Олійник та кроки децентралізації на теренах Черкаської області розповідав голова обласної ради Олександр Вельбівець.  До числа почесних гостей та учасників долучились Президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. У форматі тематичних дискусійних панелей обговорювали актуальні теми щодо загальноукраїнських тенденцій об’єднання територіальних громад за участі координатора Центрального офісу реформ з децентралізації Івана Лукері та директора з питань науки і розвитку ГО «Інститут громадського суспільства» Анатолія Ткачука. Чемеровецькийселишний голова Олександр Собань презентував на Форумі результати  співпраці старост об’єднаної  територіальної громади з представниками бізнесу та перспективні напрацювання розвитку територій за участі підприємництва.