Вирішуватимемо питання за угодою про міжмуніципальне співробітництво

Дата: 22.06.2018 16:04

Фото без описуЗ метою забезпечення соціально-економічного, культурного розвитку територій, підвищення якості надання послуг населенню та керуючись  спільними інтересами і цілями стратегії розвитку територій  учора в залі засідань Чемеровецької селищної ради за участі чотирьох голів об’єднаних територіальних громад закладено першу цеглину на шляху побудови великих спільних проектів у сфері розвитку інфраструктури, соціального забезпечення, освіти, культури, туризму, поводження з твердими побутовими відходами. Ініційоване співробітництво з об’єднаними територіальними громадами Городоцької міської ради, Сатанівської селищної ради Хмельницької області та   Гусятинської селищної ради Тернопільської області дасть можливість вирішити актуальні питання та акумулювати кошти на розвиток інфраструктури, крім того залучити кошти субвенцій місцевим бюджетам у пріоритетних сферах державної політики. В ході перших перемовин очільники громад обговорили можливості забезпечення діяльності та належного утримання об’єктів комунальної власності, розвитку інфраструктури, підприємництва, соціального забезпечення населення, освіти, культури, туризму, поліпшення матеріально – технічної бази комунальних підприємств, поводження з твердими побутовими відходами,  підвищення  якості надання послуг громадянам та збереження культурної спадщини.