Чемеровецька громада підписала Меморандум про співпрацю з Дашівською ОТГ

Дата: 23.06.2018 12:47

Фото без описуУчора, 22 червня розпочав свою роботу виїзний дводенний семінар керівників органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей "Добровільне обєднання: реалії, проблеми, перспективи" ініціайований Вінницьким центром розвитку місцевого самоврядування та за сприяння Програми " U-LEAD з Європою". Співорганізаторами заходу виступили Вінницька обласна рада та обласна Асоціація органів місцевого самоврядування, підтримку надала Вінницька облдержадміністрація. В ході зустрічі керівники громад областей поділились здобутками, досвідом та перспективами розвитку своїх територій та підписали Меморандум про співпрацю між об’єднаними територіальними громадами  Вінницької і Хмельницької областей та обласними радами регіонів. Метою співпраці є розбудова місцевого самоврядування на теренах Поділля і підтримка процесів об'єднання громад та децентралізації в Україні. В рамках заходу Чемеровецька селищна рада, в особі селищного голови Олександра Собаня також підписала Меморандум про співпрацю з Дашівською селищною об’єднаною територіальною громадою. Метою товариства громад є розвиток та поглиблення двостороннього співробітництва, налагодження партнерських зв’язків, сприяння розвитку міжрегіонального співробітництва в галузях економіки, торгівлі, захисту прав людини, екологічної безпеки, охорони здоров’я, науки, освіти, культури, туризму та інших сфер суспільного життя.